Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Lewin
Certificering:
CE,ISO
Modelnummer:
LW-F50
Contacteer ons
Filtermachine voor ruwe olie met een grote capaciteit
Inleiding tot de productie
Een filterpers is een batch-operatie, vaste volume machine die vloeistoffen en vaste stoffen scheidt met behulp van drukfiltratie.Het wordt gebruikt voor de behandeling van water en afvalwater in verschillende toepassingen, variërend van industrie tot gemeentelijke.
1De filterplaat is gemaakt van zuiver PP-materiaal van voedselkwaliteit, zodat de filterplaat uitstekende corrosiebestendigheid, slijtvastheid en hoge temperatuurbestendigheid heeft.
2De filterplaten worden verwerkt met CNC-pers met druk van respectievelijk 1000 ton, 2000 ton, 2500 ton, 3000 ton en 3800 ton.met een breedte van meer dan 50 mm,.
3. De filterplaat wordt door een machine gepolijst om een glad oppervlak te garanderen, zodat er bij een strakke druk op de filterplaat geen gat in het midden is 4.De filterplaten worden gestapeld om vervorming te voorkomen
Productparameter
Model | LW-F50 |
Filtercapaciteit | 200-250 kg per uur (test met olieachtige afvalstoffen) |
Dikte van de taart | 30 mm |
Plaatgrootte | 800*800 mm |
Volume van de filterkamer | 748L |
Plaatnummer | 38 stuks |
Raamnummer | 39 stuks |
Kracht | 3 kW |
Filterdruk | 0.5Mpa |
Gewicht | 3508 kg |
Productgegevens:
1De versterkte polypropyleenfilterplaat is vervaardigd van een patenteerde technologie, met de kenmerken van hoge sterkte, licht gewicht, corrosiebestendigheid, zuur- en alkalisiebestendigheid.niet-toxisch en geurloos.
2Het neemt de technologie van handmatig comprimeren en mechanisch vergrendelen, redelijke structuur, gemakkelijke bediening en onderhoud aan.
3De maximale filterdruk bedraagt 0,6 MPa, wat geschikt is voor materiaal met minder vaste stoffen en gemakkelijk te filteren.
1Het gebruik van lage- en hogedrukfiltratie kan de gehele filtercyclus aanzienlijk verkorten.
2Het materiaal is TPE-elastomeer, de voedingsdruk kan 1,6 MPa bereiken en de persdruk 2,0 MPa.
3Het vochtgehalte wordt sterk verminderd, waardoor de kosten worden bespaard.
4. Squeeze kan lucht, inert gas, water, olie en andere vloeibare media kiezen om aan de behoeften van verschillende industrieën te voldoen.
5. Sterke corrosiebestendigheid, in principe geschikt voor alle vaste-vloeibare scheidingsactiviteiten.
6De membraanfilterplaat heeft de kenmerken van anti-vermoeidheid, anti-veroudering en een goede afdichting.
Ons voordeel
Voorverkoopservice
Bied de professionele offerte, oplossing en ontwerp tekening.
Aanvaard het aangepaste model van de machine
Accepteer om de fabriek te bezoeken
Gratis testen
Gratis advies en technische ondersteuning
Naverkoopservice
Online technische ondersteuning.
2 Gratis video-ondersteuning.
3 Gratis onderdelen en onderhoudswerkzaamheden gedurende de garantieperiode (behalve storing en vernietiging door persoon en overmacht)
4 Onderhouds- en reparatiedienst ter plaatse (betaald)
We kunnen de oliepers gratis installeren.
Inleiding van het bedrijf
Sinds 1998 is Henan Lewin Industry Development Co., Ltd officieel geregistreerd onder het Henan Companies Registry.met een vermogen van niet meer dan 50 W.
Lewin heeft zich al meer dan 25 jaar gewijd aan productie, onderzoek en ontwikkeling, verkoop en export.een hele productielijn bouwen voor de oliepersmachine. En heeft onafhankelijke intellectuele eigendomsrechten en fabriek team, zorgen voor de beste pre-sales en after-sales service.
Veelgestelde vragen
Q1Hoe lang is uw garantie?
A1:Een jaar garantie, we leveren gratis vervanging voor reserveonderdelen. Na deze periode bieden we de reserveonderdelen aan met fabrieksprijs.
Q2Wat moet ik doen als ik de machine niet kan gebruiken?
A2: We hebben voor uw studie een bewerkingsvideo en een papieren handleiding voor gebruik.
Q3Kan ik de machine gratis in de fabriek testen?
A3: Natuurlijk. We zijn de fabrikant en het is welkom om onze fabriek te bezoeken. We kunnen ook testen en video's naar u sturen volgens uw eisen.
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons