Plaats van herkomst:
China
Merknaam:
Lewin
Certificering:
ISO
Modelnummer:
Lw-S1
Contacteer ons
Macadamia Dek van de de Zeefmachine 400kg/H Drie van het Hazelnootzand het Trillende
Het wordt proundly gecreeerd voor de behandeling van fijne materialen. Het kan buitenlandse kwesties, filteronzuiverheden, en rangmaterialen efficiënt onderzoeken om hoogte te verzekeren - kwaliteitsproducten. Elke machine kan zes niveaus bereiken van het zeven met meer precisie.
Door de ontruiming tussen de rollen aan te passen, kan het shell van de noten in verschillende grootte breken.
Parameter
Model | Lw-S1 |
capaciteit | 400kg/h |
macht | 2.2kw |
grootte | 2000*1100*4500mm |
gewicht | 220kg |
Verpakking & het Verschepen
In internationale handel, worden al onze machines ingepakt in standaard houten gevallen. De houten gevalverpakking kan de machine tegen schade tijdens vervoer beschermen.
Onze Diensten
De dienst vóór verkoop
1. Professioneel en geduldig inleiding, detailsbeelden en het werk video om machine te tonen.
2. Ga onze fabriek in om de machine te bezoeken en de methode van de machineverrichting face to face te onderwijzen.
3. Keur de grondstoffen goed door de klant voor machine het testen worden verzonden die
De dienst op verkoop
1. Installatie: gewaarborgde kwaliteit en hoeveelheid; de voltooiing van overhandigt.
2. Goedkeuring: acceptatietest; toegelaten deliverables.
3. Technische opleiding: installatie en producten opleiding ter plaatse; verrichtingsvaardigheden opleiding; onderhoud opleiding; gecentraliseerde technische opleiding.
De dienst na verkoop
1. De technische dienst: de oude technische dienst.
2. Toebehoren die leveren: het voorzien van vervangstukken van kostprijs.
3. 24 uren online om eender welk probleem op te lossen.
Certificatie
Klant het bezoeken
Hieronder zijn de beelden van vele binnenlandse en buitenlandse klanten die aan onze fabriek komen de machines zien. Wij heten u welkom ook om van onze fabriek te bezoeken en te leren.
Bedrijfsinformatie
Ons bedrijf heeft 20 jaar van ervaring in de productie van olie halende machines en de verwante machines heeft goede verkoop en klanten op lange termijn zowel in China en in het buitenland. Ons bedrijf streeft ontwikkeling op lange termijn eerder dan het produceren van de inferieure machines van de olieextractie voor directe winst na. Wij heten over de hele wereld ook klanten van welkom om in onze fabriek te bezoeken en te bestuderen.
FAQ
Q: Bent u handelsmaatschappij of fabrikant?
A: Wij zijn de fabriek.
Q: Hoe lang is uw levertijd?
A: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen in voorraad zijn. Of het is 15-20 dagen als de goederen niet in voorraad zijn, is het volgens hoeveelheid.
Q: Biedt u de aangepaste dienst aan?
A: Ja, konden wij de aangepaste dienst aanbieden.
Q: Hoe kan ik het kiezen model dat me aanpast?
A: U kunt ons team uw behoeften vertellen, zullen wij het beste machinemodel voor u adviseren.
Q: Moet ik de assembleren machine wanneer het aan mijn plaats bereikt?
A: Nr, wordt de machine geassembleerd vóór verzending.
Q: Wat zou ik moeten doen, als ik niet het weet hoe te om de machine te gebruiken?
A: Wij hebben verrichtingsvideo en document handboek voor uw studie alvorens in gebruik te zetten.
Als u een andere vraag hebt, gelieve te voelen vrij om ons te contacteren.
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons