Plaats van herkomst:
Henan, China (Vasteland)
Merknaam:
Lewin
Certificering:
ISO CE
Modelnummer:
6YY- 230B
Contacteer ons
De hydraulische machine van de oliepers
Eigenschappen:
1. Deze machine heeft de voordelen van klein volume en minder landberoep; de verrichting is gemakkelijk te leren, gemakkelijk te begrijpen, gemakkelijk te werken, en vergt geen bijzondere vereisten aan de exploitant.
2. Deze die machine kan 50%-macht bewaren met steen miljoen wordt vergeleken.
3. Deze machine behoort tot hydraulische oliepers, en het heeft vele voordelen, zoals hoge druk, hoge olieverhouding, en de olie van eindproduct is zeer schoon.
4. Deze machine keurt volledig automatische controlesysteem, en geen kwestie goed voorverwarmt temperatuur of de druk van hydraulisch systeem, het is al automatische controle.
Verschillende hoeken disply
Het werk principe:
De machine is powed door de hydraulische tank om de zuiger te verhogen en de grondstof in de persketel te drukken.
Waaier van toepassing:
Onze machine is etc. geschikt voor pinda, sesam, okkernoot, sojaboon, amandel, raapzaad, graan, lijnzaad, katoenzaad, camelia, avocado, olijf.
Als u andere speciale grondstof hebt, zullen wij de machine testen en zullen de video's naar u volgens uw verzoek verzenden.
Technologiegegevens:
Model | 6YY-230B |
---|---|
Productiecapaciteit (kg/batch) |
9.5 |
Werkdruk | 60Mpa |
Gewicht (kg) | 950 |
Macht (3 /single fase) |
1.1 /2.2kw |
Pakketgrootte (m) |
0.78*1*1.68 |
Capaciteit (Kg/24h) |
600-750 |
Lijnkoekdiameter (mm) | 230 |
Overblijvende olie | ≤2% |
Voordeel:
1. Het wordt gemaakt van legering, veilig en duurzaam, bereikt totaal aan de veiligheidsnorm van voedselmachines.
2. Onze machine gebruikt de stevige zuiger is sterker dan andere gelijkaardige machines, het de oliehoudende zeer schone zaden kunnen drukken.
3. Onze machine maximum werkdruk is 60Mpa, kan het de hoge druk verstrekken om de grondstof te drukken.
1. Pre-sale de dienst:
toegelaten fabrieksmening.
toegelaten testmachine.
7x24 de uren online dienst.
Het maken van oplossing volgens uw behoefte.
2. Na de verkoopdienst:
1). De periode van de materiaalwaarborg is één jaar, tijdens waarborgperiode, zal de verkoper de onderhouds vrije dienst verlenen. (Behalve de analyse en vernietig veroorzaakt door persoon en overmacht)
2). Na het ontvangen van het onderzoek voor het herstellen van de ingenieur van verkoop partij zal oplossen telefonisch en e-mail, zal indien nodig de ingenieur het probleem gaan oplossen ter plekke, zou de koper dagelijks salaris $100 moeten betalen, ook technische visumkosten, retourkaartjes, ruimten en maaltijd betalen.
3). Tijdens de periode van de kwaliteitswaarborg, als het het kwaliteitsprobleem (behalve gemakkelijk beschadigde delen), de kosten voor onderhoud is en vervangt zal door verkopers worden gedragen.
4). Tijdens waarborgperiode, zal de verkoper als volgt de dienst van van compensatie voorzien:
(1) de schade door persoon en overmacht wordt veroorzaakt die;
(2) de schade door ongepaste te werken wordt veroorzaakt die;
(3) de schade door opnieuw te vormen, het ontbinden het assembleren wordt. veroorzaakt die
5). De betaalde dienst zal voor de lange termijn na waarborgperiode worden verleend.
Verpakking:
1. Het standaardpakket van het de uitvoer houten geval.
2. Aangepast.
Levering:
Wij kunnen schikken om door overzees in over het algemeen 7-10 werkdagen na ontvangstbewijs de storting te verschepen. Ook kunnen wij andere verzendwijze, zoals door de lucht, door uitdrukkelijk, door trein etc. aanbieden. Wij hebben vele cargadoor om aan verschillend verzoek te voldoen om het verschepen.
Rechtstreeks uw onderzoek naar verzend ons